SIT8208AI-G3-28E-66.666600T SiTIME
  • Part Number: SIT8208AI-G3-28E-66.666600T
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 2.8V, 6
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8208AI-G3-28E-66.666600T SiTIME
    SIT8208AI-G3-28E-66.666600T is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8208AI-G3-28E-66.666600T is described as 40 TO 85C, 2520, 50PPM, 2.8V, 6. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    GASKET FOR BOX 131 132 133
    View
  • Manufacturer Name
    Serpac
  • Description
    STANDOFF W/POST
    View
    Schroff
    FRONT PANEL CODING PEGS 100 PCS
    Hammond
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    C &k Components
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    GASKET 6.876 X 4.876"