SIT8208AI-G3-25E-30.000000T SiTIME
  • Part Number: SIT8208AI-G3-25E-30.000000T
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 30.0000MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8208AI-G3-25E-30.000000T SiTIME
    SIT8208AI-G3-25E-30.000000T is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8208AI-G3-25E-30.000000T is described as OSC MEMS 30.0000MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SLEEVE 5.9 X 3.3 100 PCS
    View
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    ALUMINUM DIN CLIP 3.94"
    View
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 1.65"