SIT8208AI-G3-18S-25.000000T SiTIME
  • Part Number: SIT8208AI-G3-18S-25.000000T
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 1.8V, 2
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8208AI-G3-18S-25.000000T SiTIME
    SIT8208AI-G3-18S-25.000000T is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8208AI-G3-18S-25.000000T is described as 40 TO 85C, 2520, 50PPM, 1.8V, 2. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    Vector
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM