SIT8208AI-G3-18S-16.000000T SiTIME
  • Part Number: SIT8208AI-G3-18S-16.000000T
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 1.8V, 1
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8208AI-G3-18S-16.000000T SiTIME
    SIT8208AI-G3-18S-16.000000T is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8208AI-G3-18S-16.000000T is described as 40 TO 85C, 2520, 50PPM, 1.8V, 1. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
    Vector
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM