SIT8208AI-G3-18E-66.666660T SiTIME
  • Part Number: SIT8208AI-G3-18E-66.666660T
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 2520, 50PPM, 1.8V, 6
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8208AI-G3-18E-66.666660T SiTIME
    SIT8208AI-G3-18E-66.666660T is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8208AI-G3-18E-66.666660T is described as 40 TO 85C, 2520, 50PPM, 1.8V, 6. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 235MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19"3U 84HP 175MM
    View
    Vector
    CARD RACK 5.25X19X12 SNAPIN PLAS
    Vector
    CARD RACK EIA W/BACKPLN 8POS