SIT8208AI-23-33S-12.288000T SiTIME
  • Part Number: SIT8208AI-23-33S-12.288000T
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 12.2880MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8208AI-23-33S-12.288000T SiTIME
    SIT8208AI-23-33S-12.288000T is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8208AI-23-33S-12.288000T is described as OSC MEMS 12.2880MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 355MM
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
    Wakefield-vette
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM