SIT8208AI-23-33E-77.760000T SiTIME
  • Part Number: SIT8208AI-23-33E-77.760000T
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 77.7600MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8208AI-23-33E-77.760000T SiTIME
    SIT8208AI-23-33E-77.760000T is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8208AI-23-33E-77.760000T is described as OSC MEMS 77.7600MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by SiTIME
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    View
    Vector
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM