SIT8208AI-23-28E-74.250000T SiTIME
  • Part Number: SIT8208AI-23-28E-74.250000T
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 2.8V, 7
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8208AI-23-28E-74.250000T SiTIME
    SIT8208AI-23-28E-74.250000T is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8208AI-23-28E-74.250000T is described as 40 TO 85C, 3225, 50PPM, 2.8V, 7. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA 2=2
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA 2=2
    View
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    Energizer
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY ALKALINE 1.5V AA
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM