SIT8208AI-23-25E-6.000000T SiTIME
  • Part Number: SIT8208AI-23-25E-6.000000T
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 2.5V, 6
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8208AI-23-25E-6.000000T SiTIME
    SIT8208AI-23-25E-6.000000T is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8208AI-23-25E-6.000000T is described as 40 TO 85C, 3225, 50PPM, 2.5V, 6. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE