SIT8208AI-23-25E-54.000000T SiTIME
  • Part Number: SIT8208AI-23-25E-54.000000T
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -40 TO 85C, 3225, 50PPM, 2.5V, 5
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8208AI-23-25E-54.000000T SiTIME
    SIT8208AI-23-25E-54.000000T is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8208AI-23-25E-54.000000T is described as 40 TO 85C, 3225, 50PPM, 2.5V, 5. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 9V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE