SIT8208AI-23-18E-27.000000T SiTIME
  • Part Number: SIT8208AI-23-18E-27.000000T
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 27.0000MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8208AI-23-18E-27.000000T SiTIME
    SIT8208AI-23-18E-27.000000T is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8208AI-23-18E-27.000000T is described as OSC MEMS 27.0000MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by SiTIME
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE DEEP 8.0" 0.08" BK
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 4.5X3.0"
    View
    Essentra Components
    TENSION CARD GUIDE 4 GRIP 6.675"
    Bivar
    CARD GUIDE DEEP 6X0.08" BLK
    CARD GUIDE SNAP-IN NAT 3.5"