SIT8208AC-G3-28S-38.000000T SiTIME
  • Part Number: SIT8208AC-G3-28S-38.000000T
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 2.8V, 3
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8208AC-G3-28S-38.000000T SiTIME
    SIT8208AC-G3-28S-38.000000T is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8208AC-G3-28S-38.000000T is described as 20 TO 70C, 2520, 50PPM, 2.8V, 3. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    RR HORIZ RL 84HP HVY INDRCT MNT
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    VME FRONT HORIZ RAIL 84HP LT
    View
    REAR HORIZ RL 84HP LT INDRCT MNT
    TEST SOCKET 2MM SHORT
    PMC MEZZANINE BOARD SPACER
    Vector
    T-STRUT 20.85"X1" FOR CARD RACK
    TEST SOCKET 2MM DOUBLE SHORT
    THREADED INSERT M2.5 84HP
    PMC MEZZANINE COVER
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM