SIT8208AC-G3-18S-8.192000T SiTIME
  • Part Number: SIT8208AC-G3-18S-8.192000T
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 2520, 50PPM, 1.8V, 8
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8208AC-G3-18S-8.192000T SiTIME
    SIT8208AC-G3-18S-8.192000T is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8208AC-G3-18S-8.192000T is described as 20 TO 70C, 2520, 50PPM, 1.8V, 8. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    SUBRACK ECO 3U/84HP/175 MM
    View
    Vector
    CARD RACK KIT EIA 3UX19X9 SNAPIN
    Schroff
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 475MM
    SUBRACK FOR 19" 6U 84HP 235MM
    Vector
    3U REAR ANGLES 1 SET
    Wakefield-vette
    FILLER PANEL FLAT 6U/4HP
    RAIL FRAME LOC 2" ALUMINUM