SIT8208AC-83-33S-10.000000Y SiTIME
  • Part Number: SIT8208AC-83-33S-10.000000Y
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 3.3V, 1
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8208AC-83-33S-10.000000Y SiTIME
    SIT8208AC-83-33S-10.000000Y is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8208AC-83-33S-10.000000Y is described as 20 TO 70C, 7050, 50PPM, 3.3V, 1. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE