SIT8208AC-83-28S-50.000000T SiTIME
  • Part Number: SIT8208AC-83-28S-50.000000T
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 2.8V, 5
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8208AC-83-28S-50.000000T SiTIME
    SIT8208AC-83-28S-50.000000T is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8208AC-83-28S-50.000000T is described as 20 TO 70C, 7050, 50PPM, 2.8V, 5. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"
    View
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X4.80
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK .225X.225X2.80
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"