SIT8208AC-83-28E-25.000625Y SiTIME
  • Part Number: SIT8208AC-83-28E-25.000625Y
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 2.8V, 2
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8208AC-83-28E-25.000625Y SiTIME
    SIT8208AC-83-28E-25.000625Y is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8208AC-83-28E-25.000625Y is described as 20 TO 70C, 7050, 50PPM, 2.8V, 2. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Hammond
  • Description
    SCREWS BLACK M3.5X12MM 100PK
    View
  • Manufacturer Name
    C &k Components
  • Description
    SWITCHLOCK SP 4A 2POS BLACK
    View
    Serpac
    GASKET 5.63 X 3.25 INCH
    Schroff
    SUBRACK DIN RAIL ADAPT 84HP
    Serpac
    GASKET 6.876 X 4.876"
    BATTERY CONTACT
    NON-SKID FEET BLK
    BOX RUBBER FEET FOR "A" SERIES
    Bopla Enclosures
    DIN RAIL HOLDER SET OF 2+4SCREWS
    Hammond
    ALUMINUM DIN CLIP 2.95"