SIT8208AC-83-28E-24.576000Y SiTIME
  • Part Number: SIT8208AC-83-28E-24.576000Y
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 2.8V, 2
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8208AC-83-28E-24.576000Y SiTIME
    SIT8208AC-83-28E-24.576000Y is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8208AC-83-28E-24.576000Y is described as 20 TO 70C, 7050, 50PPM, 2.8V, 2. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK 5.25X19X9 SNAPIN PLAST
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK FRAME KIT VME 3UX160MM
    View
    CARD RACK KIT CPCI 24 CUSTOM
    CARD RACK COMPACT PCI 3UX8.5X20
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH