SIT8208AC-83-25S-12.800000Y SiTIME
  • Part Number: SIT8208AC-83-25S-12.800000Y
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 2.5V, 1
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8208AC-83-25S-12.800000Y SiTIME
    SIT8208AC-83-25S-12.800000Y is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8208AC-83-25S-12.800000Y is described as 20 TO 70C, 7050, 50PPM, 2.5V, 1. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    PMC MEZZANINE COVER
    View
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 6.30"
    View
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Schroff
    CARD GUIDE 340MM HVY DUTY ALUM
    GUIDE RAIL 280MM HEAVY
    CARD GUIDE 160MM HVY DUTY ALUM
    Calmark - Birtcher
    PCB GUIDE, NYLON
    GUIDE RAIL 220MM HEAVY
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL I/O D 80MM GREY BTTM
    Bivar
    CARD GUIDE VERT 4X0.076" BLK
    Vector
    CARD GUIDE CPCI
    Wakefield-vette
    GUIDE RAIL 4HP RED FOR PCB 220MM