SIT8208AC-83-25S-12.000000Y SiTIME
  • Part Number: SIT8208AC-83-25S-12.000000Y
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 2.5V, 1
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8208AC-83-25S-12.000000Y SiTIME
    SIT8208AC-83-25S-12.000000Y is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8208AC-83-25S-12.000000Y is described as 20 TO 70C, 7050, 50PPM, 2.5V, 1. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 15AMP
    View
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE