SIT8208AC-83-25E-77.760000Y SiTIME
  • Part Number: SIT8208AC-83-25E-77.760000Y
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 2.5V, 7
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8208AC-83-25E-77.760000Y SiTIME
    SIT8208AC-83-25E-77.760000Y is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8208AC-83-25E-77.760000Y is described as 20 TO 70C, 7050, 50PPM, 2.5V, 7. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2KHZ 27MM
    View
  • Manufacturer Name
    Murata
  • Description
    BUZZER ELEMENT STD 2.8KHZ
    View
    Murata
    BUZZER ELEMENT STD 6.3KHZ
    Pui Audio
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.1KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 2.5KHZ 20MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 9KHZ 12MM
    BUZZER ELEMENT PIEZO 4.8KHZ 15MM
    BUZZER ELEMENT STANDARD 6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 4.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 3.6KHZ
    BUZZER ELEMENT STD 9KHZ