SIT8208AC-83-25E-62.500000T SiTIME
  • Part Number: SIT8208AC-83-25E-62.500000T
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 2.5V, 6
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8208AC-83-25E-62.500000T SiTIME
    SIT8208AC-83-25E-62.500000T is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8208AC-83-25E-62.500000T is described as 20 TO 70C, 7050, 50PPM, 2.5V, 6. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    PLUG AUTO PWR GREY
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG EUROPEAN
    View
    CIGARETTE PLUG W/ FUSE
    MPD BLK CIG PLUG
    Panavise
    DUAL DC CAR POWER ADAPTER
    CBL ASSY AUTO PLUG 12V 2P-EP407
    CORD COIL W/LED 5A FUSE SKT&COVR
    ZA1060-2.1MM DC PLUG STR 10CORD
    PLUG AUTO W/2 SOCKETS W/LED&FUSE
    PLUG 12V AUTO LED SW FUSE CE