SIT8208AC-83-25E-4.000000T SiTIME
  • Part Number: SIT8208AC-83-25E-4.000000T
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 7050, 50PPM, 2.5V, 4
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8208AC-83-25E-4.000000T SiTIME
    SIT8208AC-83-25E-4.000000T is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8208AC-83-25E-4.000000T is described as 20 TO 70C, 7050, 50PPM, 2.5V, 4. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by SiTIME
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    Energizer
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 12V AA SIZE ALKALINE