SIT8208AC-33-33S-33.333330Y SiTIME
  • Part Number: SIT8208AC-33-33S-33.333330Y
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 3.3V, 3
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8208AC-33-33S-33.333330Y SiTIME
    SIT8208AC-33-33S-33.333330Y is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8208AC-33-33S-33.333330Y is described as 20 TO 70C, 5032, 50PPM, 3.3V, 3. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Knowles
  • Description
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    View
  • Manufacturer Name
    Mallory Sonalert
  • Description
    WASHER COMPRESSION SNP SERIES
    View
    Ftdi
    MOD USB AUDIO FLASH DRIVE I/F
    Knowles
    ACOUSTIC DAMPER 680 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER BROWN 1000OHMS
    ACOUSTIC DAMPER GREY 330 OHMS
    ACOUSTIC DAMPER RED 2200OHMS
    EMC
    Te Connectivity | Amp Connectors
    CONN PLUG HOUSING CPC 6POS BLACK