SIT8208AC-33-28S-74.250000Y SiTIME
  • Part Number: SIT8208AC-33-28S-74.250000Y
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 2.8V, 7
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8208AC-33-28S-74.250000Y SiTIME
    SIT8208AC-33-28S-74.250000Y is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8208AC-33-28S-74.250000Y is described as 20 TO 70C, 5032, 50PPM, 2.8V, 7. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    View
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    Energizer
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD