SIT8208AC-33-28S-7.372800Y SiTIME
  • Part Number: SIT8208AC-33-28S-7.372800Y
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 2.8V, 7
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8208AC-33-28S-7.372800Y SiTIME
    SIT8208AC-33-28S-7.372800Y is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8208AC-33-28S-7.372800Y is described as 20 TO 70C, 5032, 50PPM, 2.8V, 7. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM