SIT8208AC-33-25E-12.288000T SiTIME
  • Part Number: SIT8208AC-33-25E-12.288000T
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 2.5V, 1
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8208AC-33-25E-12.288000T SiTIME
    SIT8208AC-33-25E-12.288000T is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8208AC-33-25E-12.288000T is described as 20 TO 70C, 5032, 50PPM, 2.5V, 1. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by SiTIME
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    LED 3.2 GREEN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    View
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"