SIT8208AC-33-18S-33.600000Y SiTIME
  • Part Number: SIT8208AC-33-18S-33.600000Y
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 1.8V, 3
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8208AC-33-18S-33.600000Y SiTIME
    SIT8208AC-33-18S-33.600000Y is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8208AC-33-18S-33.600000Y is described as 20 TO 70C, 5032, 50PPM, 1.8V, 3. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY ALKALINE 1.5V AAA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM