SIT8208AC-33-18S-25.000625Y SiTIME
  • Part Number: SIT8208AC-33-18S-25.000625Y
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 5032, 50PPM, 1.8V, 2
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8208AC-33-18S-25.000625Y SiTIME
    SIT8208AC-33-18S-25.000625Y is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8208AC-33-18S-25.000625Y is described as 20 TO 70C, 5032, 50PPM, 1.8V, 2. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Essentra Components
  • Description
    CARD PULL NATURAL
    View
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    INSERT/EXTRACTOR PCB 1.55" NAT
    View
    Schroff
    CARD GUIDE ESD CLIP 50 PCS
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, ANNODIZED, 4.8"
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, TAPPED, 2.8"