SIT8208AC-23-25E-75.000000T SiTIME
  • Part Number: SIT8208AC-23-25E-75.000000T
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 2.5V, 7
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8208AC-23-25E-75.000000T SiTIME
    SIT8208AC-23-25E-75.000000T is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8208AC-23-25E-75.000000T is described as 20 TO 70C, 3225, 50PPM, 2.5V, 7. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM