SIT8208AC-23-25E-7.372800T SiTIME
  • Part Number: SIT8208AC-23-25E-7.372800T
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 2.5V, 7
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8208AC-23-25E-7.372800T SiTIME
    SIT8208AC-23-25E-7.372800T is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8208AC-23-25E-7.372800T is described as 20 TO 70C, 3225, 50PPM, 2.5V, 7. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 6.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY PACK 2.4V 500MAH NIMH
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V C SIZE ALKALINE
    BATT PK 9.0V AA SIZE CARBON ZINC
    BATTERY PACK NIMH 2.4V 700MAH
    BATTERY PK 9.0V AA SIZE ALKALINE