SIT8208AC-23-25E-54.000000T SiTIME
  • Part Number: SIT8208AC-23-25E-54.000000T
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 2.5V, 5
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8208AC-23-25E-54.000000T SiTIME
    SIT8208AC-23-25E-54.000000T is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8208AC-23-25E-54.000000T is described as 20 TO 70C, 3225, 50PPM, 2.5V, 5. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT CHRG NIMH 2.8V 500MA W/4-AA
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY CHARGER
    View
    Dfrobot
    LITHIUM BATTERY CHARGER
    Sparkfun Electronics
    BATT CHARGER LITHIUM 5V 1A
    Tiny Circuits
    BATT CHARGER LITHIUM 500MA
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 500W 24V
    Bel Power Solutions
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 250W 24V
    DIN RAIL FLOAT CHARGER 50W 24V