SIT8208AC-23-25E-50.000000T SiTIME
  • Part Number: SIT8208AC-23-25E-50.000000T
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 2.5V, 5
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8208AC-23-25E-50.000000T SiTIME
    SIT8208AC-23-25E-50.000000T is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8208AC-23-25E-50.000000T is described as 20 TO 70C, 3225, 50PPM, 2.5V, 5. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 6V 1.3AH
    View
  • Manufacturer Name
    Sparkfun Electronics
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3.7V 1AH
    View
    Panasonic Electronic
    BATT LITH 3V 100MAH COIN 30.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 4.2AH L-FAT A
    BATTERY NIMH 1.2V 3AH SC
    BATT LITH 3V 50MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 3.7AH L-A
    BATT LITH 3V 30MAH COIN 23.0MM
    BATTERY NIMH 1.2V 2.1AH A
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM
    BATT LITH 3V 20MAH COIN 20.0MM