SIT8208AC-23-25E-4.000000T SiTIME
  • Part Number: SIT8208AC-23-25E-4.000000T
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: -20 TO 70C, 3225, 50PPM, 2.5V, 4
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8208AC-23-25E-4.000000T SiTIME
    SIT8208AC-23-25E-4.000000T is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8208AC-23-25E-4.000000T is described as 20 TO 70C, 3225, 50PPM, 2.5V, 4. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE
    Keystone Electronics
    CLIP BATT AAA/N .375X.460"
    Keystone Electronics
    CLIP BATTERY AA PC MNT
    Memory Protection Devices
    RETAINER CR2032 WITH PC PINS
    Memory Protection Devices
    HOLDER COIN CELL 20MM SMD
    CONTACT BATTERY NEG SPRING A/AA
    CONTACT BATTERY 2/3A AA LEAF
    RETAINER COIN CELL SMD
    Linx Tech
    HOLDER BATTERY 20MM COIN