SIT8208AC-23-18E-30.000000T SiTIME
  • Part Number: SIT8208AC-23-18E-30.000000T
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 30.0000MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8208AC-23-18E-30.000000T SiTIME
    SIT8208AC-23-18E-30.000000T is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8208AC-23-18E-30.000000T is described as OSC MEMS 30.0000MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by SiTIME
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    3U 175MM SIDE PLATE
    View
    Vector
    PANEL FILLER 3UX4HP ASSEMBLY
    Wakefield-vette
    EMC GASKET VERTICAL 6U VERSION 2
    EMC GASKET VERTICAL 3U VERSION 2
    THREADED INSERT M2 5MM 84HP
    Schroff
    ATCA AMC CARRIER KIT MTCA MODULE
    Vector
    T-STRUT 16.85"X1" W/HOLES ALUMNM
    T STRUT 30" X 1" FOR CARD RACK