SIT8009AI-12-18E-133.330000E SiTIME
  • Part Number: SIT8009AI-12-18E-133.330000E
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 133.3300MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8009AI-12-18E-133.330000E SiTIME
    SIT8009AI-12-18E-133.330000E is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8009AI-12-18E-133.330000E is described as OSC MEMS 133.3300MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Tripp Lite
  • Description
    TABLET/PHONE USB CHARGER 5V 2.4A
    View
  • Manufacturer Name
    Molex
  • Description
    IN-VEHICLE DUAL PORT USB SMART C
    View
    Molex
    Ixys
    SOLAR USB CHARGER BLACK
    Tripp Lite
    USB CAR CHARGER DUAL-PORT WITH A
    Assmann
    USB MINI CAR CHARGER
    Phihong Usa
    ADAPTER AUTOMOBILE 10W 5V
    Adafruit
    USB BATTERY PACK - 4400MAH - 5V