SIT8008BI-82-33E-19.440000Y SiTIME
  • Part Number: SIT8008BI-82-33E-19.440000Y
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 19.4400MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8008BI-82-33E-19.440000Y SiTIME
    SIT8008BI-82-33E-19.440000Y is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8008BI-82-33E-19.440000Y is described as OSC MEMS 19.4400MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    CARD RACK EIA 19X8.75X12 PLASTIC
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    SUBRACK FOR 19" 3U 84HP 295MM