SIT8008BI-82-33E-12.800000T SiTIME
  • Part Number: SIT8008BI-82-33E-12.800000T
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 12.8000MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8008BI-82-33E-12.800000T SiTIME
    SIT8008BI-82-33E-12.800000T is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8008BI-82-33E-12.800000T is described as OSC MEMS 12.8000MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVER BATTERY FOR BC2/3AE HOLDER
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    COVR SNAP DRAGON LOCKING
    View
    Keystone Electronics
    CAP BATTERY PROTECTIVE BLACK
    BATTERY INSULATOR
    COVER SNAP DRAGON LOCKING
    INSULATOR FOR LARGE C&D BATTERY
    COIN CELL INSULATOR MADE IN USA
    Cui
    SPEAKER 4OHM 2W TOP PORT 102DB
    Pui Audio
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 80DB
    Pui Audio
    SPEAKR 32OHM 300MW TOP PORT 87DB
    SPEAKR 32OHM 200MW TOP PORT 90DB
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB