SIT8008BI-82-33E-11.289600T SiTIME
  • Part Number: SIT8008BI-82-33E-11.289600T
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 11.2896MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8008BI-82-33E-11.289600T SiTIME
    SIT8008BI-82-33E-11.289600T is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8008BI-82-33E-11.289600T is described as OSC MEMS 11.2896MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    View
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 3V AA SIZE ALKALINE