SIT8008BI-81-33E-25.165824T SiTIME
  • Part Number: SIT8008BI-81-33E-25.165824T
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 25.165824MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8008BI-81-33E-25.165824T SiTIME
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATT CHARGER AA/AAA/9V/C/D
    View
  • Manufacturer Name
    Volgen America - Kaga Elect
  • Description
    BATTERY CHARGER 12VDC 800MA
    View
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    Panasonic Electronic
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W