SIT8008BI-81-25E-45.000000T SiTIME
  • Part Number: SIT8008BI-81-25E-45.000000T
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 45.0000MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8008BI-81-25E-45.000000T SiTIME
    SIT8008BI-81-25E-45.000000T is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8008BI-81-25E-45.000000T is described as OSC MEMS 45.0000MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
    ---> Other parts by SiTIME
    ---> General Oscillators from all manufacturers
    ---> Crystals, Oscillators, Resonators by sub category
  • More About  General Oscillators
    General Oscillators
  • Documents
Customers Also Viewed
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    POWER SUPPLY CODING KEY
    View
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    LED 3.2 GREEN
    View
    HANDLE 8HP VME PLASTIC GREY
    HANDLE 4HP VME PLASTIC GREY
    Essentra Components
    INSERTER/EXTRACTOR .175X.062"
    Essentra Components
    CARD EJECTOR WHITE 1/16"
    PCB HANDLE A
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.5" .063" WHT
    Bivar
    CARD EJECTOR PCB 1.12" .063" WHT
    CARD EJECTOR PCB 1.1" .063" WHT
    Vector
    KIT INJECTOR/EJECTOR TOP/BTM
    Calmark - Birtcher
    PCB RETAINER, LOCK NUT, 5"