SIT8008BI-71-33N-32.000000E SiTIME
  • Part Number: SIT8008BI-71-33N-32.000000E
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 32.0000MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8008BI-71-33N-32.000000E SiTIME
    SIT8008BI-71-33N-32.000000E is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8008BI-71-33N-32.000000E is described as OSC MEMS 32.0000MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Phoenix Contact
  • Description
    UNIVERS MOD SIDE ELEMENT 11.25MM
    View
  • Manufacturer Name
    Bud Industries
  • Description
    BRACKET POLE MNT FOR NEMA BOXES
    View
    Schroff
    HRDWR SLV BRASS PLATED 100 PCS
    Phoenix Contact
    DIN RAIL ADAPTER
    Schroff
    POZ SCREW M2.5X11 100 PCS
    Bud Industries
    TEM-STAT TEMPERATURE CONTROL
    ENCLOSURE TIP UP FEET RAL7016
    CONNECTOR H 15 F