SIT8008BI-32-XXN-11.059200T SiTIME
  • Part Number: SIT8008BI-32-XXN-11.059200T
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 11.0592MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8008BI-32-XXN-11.059200T SiTIME
    SIT8008BI-32-XXN-11.059200T is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8008BI-32-XXN-11.059200T is described as OSC MEMS 11.0592MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    CORD STR W/LED 3A FUSE RA PLUG
    View
  • Manufacturer Name
    Memory Protection Devices
  • Description
    AUTO PLUG 12VOLT WITH 20AMP FUSE
    View
    AUTO 12V SOCKET W/MARINE
    SOCKET 12V AUTO W/SAFETY CAP
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED 15AMP
    SOCKET CIGARETTE INSERT-LOCK MTL
    PLUG AUTO PWR BLACK W/LED IND
    PLUG AUTO PWR BLACK W/O LED IND
    SOCKET CIGARETTE INLINE PLASTIC
    Energizer
    BATTERY PK 10.5V AA SIZ ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 4.5V D SIZE ALKALINE
    Panasonic Electronic
    BATT PK 13.5V AASIZE ALKALINE