SIT8008BI-32-33E-4.915200T SiTIME
  • Part Number: SIT8008BI-32-33E-4.915200T
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 4.9152MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8008BI-32-33E-4.915200T SiTIME
    SIT8008BI-32-33E-4.915200T is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8008BI-32-33E-4.915200T is described as OSC MEMS 4.9152MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Bivar
  • Description
    CARD GUIDE SNAP 6LX.075"SW NAT
    View
  • Manufacturer Name
    Calmark - Birtcher
  • Description
    PCB GUIDE TAINER, COPPER, 2"
    View
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT 3.54"
    Essentra Components
    CARD GUIDE VERT MOUNT 46.5MM
    CARD GUIDE VERTICAL MOUNT BLUE
    Schroff
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    Wakefield-vette
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE