SIT8008BI-31-XXS-10.000000T SiTIME
  • Part Number: SIT8008BI-31-XXS-10.000000T
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 10.0000MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8008BI-31-XXS-10.000000T SiTIME
    SIT8008BI-31-XXS-10.000000T is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8008BI-31-XXS-10.000000T is described as OSC MEMS 10.0000MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LITHIUM 3V COIN 20MM