SIT8008BI-12-33E-74.350000E SiTIME
  • Part Number: SIT8008BI-12-33E-74.350000E
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 74.3500MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8008BI-12-33E-74.350000E SiTIME
    SIT8008BI-12-33E-74.350000E is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8008BI-12-33E-74.350000E is described as OSC MEMS 74.3500MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    CARD GUIDE 160MM (RED)
    View
  • Manufacturer Name
    Wakefield-vette
  • Description
    WEDGELOCK 4.80" ANODIZE