SIT8008BI-12-33E-2.097000E SiTIME
  • Part Number: SIT8008BI-12-33E-2.097000E
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 2.0970MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8008BI-12-33E-2.097000E SiTIME
    SIT8008BI-12-33E-2.097000E is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8008BI-12-33E-2.097000E is described as OSC MEMS 2.0970MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Schroff
  • Description
    RR HORIZ RL 84HP HVY DRCT MNT
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    NUT SQUARE T-STRUT 4-40 25/PKG
    View
    Schroff
    PCB METAL BRACKET
    Wakefield-vette
    EMC GASKET O-RING (1070036-B0)
    Wakefield-vette
    RAIL 84HP CENTER 9MM 2XMOUNT
    SCREW BL ISO7049-ST3 5X9 5-C-Z
    Vector
    PANEL FRONT 6U FOR CARD RACK
    HORIZONTAL RAIL W 10MM EXTENS
    HORIZONTAL RAIL FRONT 84HP
    CENTER SCREW M2 5X11 KZ 100PCS
    MICRO-SWITCH INCL CABLE A CONN
    3U 175MM SIDE PLATE