SIT8008BI-12-30E-96.000000E SiTIME
  • Part Number: SIT8008BI-12-30E-96.000000E
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 96.0000MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8008BI-12-30E-96.000000E SiTIME
    SIT8008BI-12-30E-96.000000E is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8008BI-12-30E-96.000000E is described as OSC MEMS 96.0000MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATT PK 7.5V AA SIZE ALKALINE
    View
  • Manufacturer Name
    Energizer
  • Description
    BATTERY PK 3.0V C SIZE ALKALINE
    View
    Energizer
    Panasonic Electronic
    BATT PK 3V C SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 6V AA SIZE ALKALINE
    BATT PK 4.5V AA SIZE ALKALINE
    BATTERY PK 3.0V AA SIZE ALKALINE