SIT8008BC-71-30N-5.312500E SiTIME
  • Part Number: SIT8008BC-71-30N-5.312500E
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 5.3125MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8008BC-71-30N-5.312500E SiTIME
    SIT8008BC-71-30N-5.312500E is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8008BC-71-30N-5.312500E is described as OSC MEMS 5.3125MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKR 32OHM 200MW TOP PORT 90DB
    View
  • Manufacturer Name
    Pui Audio
  • Description
    SPEAKER 8OHM 300MW TOP PORT 87DB
    View
    Cui
    SPEAKER 8OHM 2W TOP PORT 88DB
    Cui
    SPEAKER 8OHM 3W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 91DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 81DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 82DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 79DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 92DB
    SPEAKER 8OHM 1.5W TOP PORT 85DB
    SPEAKER 8OHM 500MW TOP PORT 83DB
    SPEAKER 8OHM 1W TOP PORT 84DB