SIT8008BC-12-18S-48.000000D SiTIME
  • Part Number: SIT8008BC-12-18S-48.000000D
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 48.0000MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8008BC-12-18S-48.000000D SiTIME
    SIT8008BC-12-18S-48.000000D is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8008BC-12-18S-48.000000D is described as OSC MEMS 48.0000MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 4" WIDTH
    View
  • Manufacturer Name
    Vector
  • Description
    MODULE CARD MOUNT 2" WIDTH