SIT8008BC-12-18E-24.000000D SiTIME
  • Part Number: SIT8008BC-12-18E-24.000000D
  • Manufacturer Name: SiTIME
  • Description: OSC MEMS 24.0000MHZ LVCMOS SMD
  • Category: General Oscillators
  • Status:
  • More about SIT8008BC-12-18E-24.000000D SiTIME
    SIT8008BC-12-18E-24.000000D is manufactured by SiTIME and is categorized in the General Oscillators category. SIT8008BC-12-18E-24.000000D is described as OSC MEMS 24.0000MHZ LVCMOS SMD. Perfect Parts is a supplier of Crystals, Oscillators, Resonators and other Semiconductors.
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 17AH
    View
  • Manufacturer Name
    Panasonic Electronic
  • Description
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    View
    BATTERY LEAD ACID 12V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 45W
    BATTERY LEAD ACID 12V 3.4AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 7.2AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 2.2AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 12AH
    BATTERY LEAD ACID 12V 20W
    BATTERY LEAD ACID 12V 1.3AH
    BATTERY LEAD ACID 6V 3.4AH